«Школа радо зустрічає нас!»

В Україні день 1 вересня з давніх-давен – не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято – День знань.Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.Та, нажаль, в реаліях сьогодення – це свято з присмаком журби. Адже, шкільне свято, водночас, це і 190-й день війни.
До  Іванівської спеціальної школи  завітала уся велика шкільна родина, а саме:  учні школи, батьки учнів, учителі. Діти не стримували емоцій радості, тому що вони нарешті повернулися у безтурботний  світ дитинства.
На подвір’ї  – багато вишиванок та синьо-жовтих кольорів. Традиційним було свято першого дзвоника у Іванівській спеціальній школі. Усі разом учні, учителі та присутні гості виконали Державний Гімн, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв України. Лунали святкові вітання з початком навчального року від директорки школи – Рибочки Любові Михайлівни та учителів.Любов Михайлівна зазначила: «Літо закінчилося і розпочинається новий навчальний рік. Прикро, що він починається в умовах воєнної інтервенції. Та це не привід казати, що нам важко навчатися чи працювати. Навпаки. Зараз ми повинні гуртуватися навколо спільної мети – перемогти та збудувати сильну, економічно розвинуту державу.»На учнів та чекає ще один особливий рік навчання. Яким він буде – покаже час. Та за можливість зайти у класи і сісти за парти дякували Богу та Збройним Силам України.

«Ми українці: честь і слава незламним»

З початком 2022 року настали значні випробування для українського народу. Українська держава, пройшовши значний шлях у розбудові своєї незалежності, зустрілася з величезною перешкодою на цьому шляху – проти України була розв’язана повномасштабна війна.Перший урок у новому навчальному році був присвячений незламності українського народу.Для  здобувачів 2-3 класів класні керівники Кравчук В.С. та Баланюк Е.П.  провели цікавий та пізнавальний урок. Учні пригадали кольори державного прапору у формі гри, розгадували загадки та декламували вірші.
Надавачі 5-10 класів звернули увагу на історію українського державотворення, розвиток та зміцнення держави, історію державних символів України. Уроки пройшли у формі цікавої бесіди.Перший урок був проведений у кожному класі. Адже саме школа виховує майбутніх патріотів своєї країни, прищеплює любов до рідної землі, гордість за свою націю.

«Сади Перемоги»

Сади Перемоги – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.Через нахабне вторгнення російської федерації на територію України, третина сільськогосподарських угідь держави  не засіяна. Тому, питання продовольчої кризи, нажаль, дуже велике. Та всі ми знаємо, що запаси – це дуже добре!Отож, Іванівська спеціальна школа також не пройшла мимо цієї акції. Протягом декількох місяців шкільні педагоги та весь технічний персонал не нудьгували, а невтомно трудилися на 40 сотих землі. Садили картопельку, цибулю та капусту, пололи бурячки та моркву. І ось настав час це багатство збирати!Спільними зусилями працівники школи виконали важку працю та збагатили державний запас декількома тоннами овочів.

Моя квітуча Україна

За вікном уже відлітають у вирій останні журавлині ключі, в рощальному танку кружляє багряне листя, облітаючи з дерев. Надворі осінь. Прекрасна пора. Свято квітів – це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, де панує особива атмосфера тепла та затишку. На протязі багатьох років стало доброю традицією школи на початку вересня проводити таке свято. Цей рік також не став виключенням.Діти та вихователі проявили творчість та виготовили  цікаві композиції. Варто зазначити, що багато експонатів було присвячено нашій Перемозі над агресором, адже діти також з нетерпінням чекають на мир.Яскраві квіти, запашні яблучка та виноград, пузаті гарбузики, пишна, червона калина – такі компоненти використовували учасники свята у своїх виробах.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.